Mazda ABI

Kes me oleme

Mazda Abi kõik sinu Mazdale

Mazda Abi pakub autodele teenindust ja varuosi. Meie meeskond tegeleb päevast-päeva Mazda autodega ja seega omame suurt kogemust just Mazda autode hooldamises ja remondis. Suur varuosade ladu tagab kiire teenindamise. Lai valik kvaliteetseid kasutatud varuosi võimaldab pakkuda alternatiivi kallile originaalvaruosale. Oma kliendile püüame pakkuda alati parima lahenduse, unustamata ka töö kvaliteeti.

Tänasel päeval pakume oma teenuseid Tallinnas kahes Mazda Abi teeninduspunktis Mustamäel ja Pirita-Kosel.

10 Head põhjust, miks remontida oma Mazda't Mazda ABI's

1. Kiire teenindus – vähemalt 90% hooldus ja remonttöödest saab tehtud päeva jooksul.

2. Kõik teenused ühest kohast – kui teeme sillaremonti siis saab ka silla reguleeritud, kui remondime pidureid siis saab need ka testitud, et nad vastaks nõuetele jne. Ka kere- ja värvitööd saad meie Pirita-Kose osakonnas tehtud.

3. Suured kogemused – remondime iga päev Mazda autosid ja seega on meil väga suurte Mazda kogemustega meeskond. Enamus vigu leiame praktiliselt kohe ja eraldi veaotsimise eest raha ei võta, seda muidugi juhul kui ka remont meie juures teostatakse.

4. Head hinnad – kuna tegeleme ainult Mazda’de remondiga siis oleme erinevatelt tarnijatelt välja otsinud parima kvaliteediga ja mõistliku hinnaga B-osad.

5. Väga kvaliteetsed kasutatud varuosad – pakume lisaks B-osadele ka väga korralikke kasutatud varuosi, mida tarnime Jaapanist ja Hollandis. Jaapanis üldiselt autodega üle 100 tkm ei sõideta, seega on agregaadid väga korralikud. Samuti ei kasutata soola seega ei ole isegi vanadel (aasta arvu järgi) autodel roostet.

6. Teenindus kodu lähedal – Tallinna kliendile oleme lähedal, Mazda-ABI teenindused on Pirita-Kosel ja Mustamäel seega nii ühes Tallinna otsas kui ka teises.

7. Auto remondi ajalugu – iga teenindatud auto kohta jääb ajalugu maha ja seega saame ka aastaid hiljem vaadata, mis autoga on tehtud.

8. Vastutame tehtud tööde eest – kes teeb sel jutub, kuid tähtis on, et selle probleemiga ei jää klient üksi. Kui midagi ei saanud korda või ei kestnud eeldatavat eluiga, siis tule tagasi ja vaatame üle. Mõnede B-osade seas on praak tooteid, garantii teemad ajame ise korda.

9. Varuosad koju kätte – kui sul ei ole võimalik meie juurde tulla siis saame ka vajalikud varuosad sulle koju saata (kasutame põhiliselt DPD teenuseid).

10. Suur varuosade ladu kohapeal – enamus varuosi on kogu aeg kohapeal saadaval, klient ei pea mööda linna otsima ja vale osaga edasi tagasi käima.